Сільський голова

Черкасов Михайло Федорович

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ

Поділитися новиною:

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ

9 листопада 2017 року у Моначинівському НВК відзначали День української писемності та мови

Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову.

Ліна Костенко

     Цього року виповнюється 20 - та річниця з моменту встановлення свята - Дня української писемності і мови. З цього приводу у нашій школі традиційно проводилися різноманітні заходи. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності. У цей день учні написали радіодиктант,  вчителем Коробовою О.М. було проведено свято української мови "Мово моя, душа голосна України", провели олімпіаду з української мови для молодших школярів імені П.Яцика.

 

 

Мова – душа нації, її генетичний код, а писемність – найістотніше знаряддя культури, яке у просторі і часі розширює функціювання мови. Тож до свята долучилась уся шкільна спільнота.

Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ Альбом: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/11580 | Переглядів: 136Дата публікації: 10:22 17.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада