Сільський голова

Черкасов Михайло Федорович

8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Поділитися новиною:

8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

На території Моначинівської сільської ради відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8 травня в Моначинівському сільському клубі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ветеранів привітали гості: голова Моначинівської сільської ради Черкасов М.Ф., директор Моначинівського НВК Реуцька О.В., директор ТОВ "Пальмєра" Шпаковський О.О., заступник голови Куп’янської райради "Ветеран" Коломійцева Т.М., директор Куп’янського райтерцентру соц.обслуговування населення (надання соц. послуг) Кравченко Н.М.  Голова Моначинівської сільської ради та директор ТОВ "Пальмєра" надали ветеранам матеріальну допомогу. Відбувся святковий концерт за участі аматорів сільського клубу, вокальної групи "Берегиня" та учнів Моначинівського НВК.

Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Web-адреса: monachinivka.kupyansk.info/news/id/13153 | Переглядів: 35Дата публікації: 09:45 09.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада