Сільський голова

Черкасов Михайло Федорович

Масляна в с.Моначинівка
Масляна в с.Моначинівка

Поділитися новиною:

Масляна в с.Моначинівка

25 лютого святкували Масляну Моначинівська громада

Масляна – стародавнє слов’янське свято. Це веселі проводи зими, очікування близького тепла, весняного оновлення природи. Масляну повсюди чекали з великим нетерпінням. Раніше казали, що чим веселіше свято, тим швидше розтане сніг.

25  лютого 2017 року в Моначинівці святкували Масляну. Веселі конкурси, змагання Зими і Весни, чудові пісні підготувала до свята завідуюча Моначинівським сільським клубом Світлана Повх, яка навчається у Вищому коледжі мистецтв і це свято її дипломна робота. Методичну та практичну допомогу було надано районним організаційно-методичним центром (директор Герасименко Л.І.).  

         На свято приїхали гості  - начальник відділу культури і туризму Куп’янської райдержадміністрації Ірина Вікторівна Користіна,  Котенко Анатолій Петрович - Кіндрашівський сільський голова,  Яценко Тамара Миколаївна – Вишнівський сільський голова, Коньшин Сергій Володимирович – Гусинський сільський голова.

В концертній програмі взяли участь самодіяльні аматори Моначинівського, Вишнівського, Гусинського, Смородьківського сільськиї клубів, районного будинку культури.

Web-адреса: monachinivka.kupyansk.info/news/id/9857 | Переглядів: 161Дата публікації: 11:09 02.03.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада